Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка

3.999 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4000
 • Производител: Iskra
 • Шифра:491510
 • Наградни поени:50
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики:

 • Напон: 12V
 • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
 • Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1
 • Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm
 • LED сијалица
 • Гумирана рачка
 • Полнач за брзо полнење
 •   Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
 • Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)

Гаранција 2 година

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција