Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METABO BS 18 L 2,0 Ah Батериски завртувач - штрафилица

12.999 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
  • Производител: METABO
  • Шифра:METABO BS 18 L 2,0 Ah Батериски завртувач - штрафилица
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

BS 18 L 2,0 Ah е компактна дупчалка / одвртувач за области со универзална примена со ултра-М технологија: најголеми перформанси, брзо полнење и 3 години гаранција на пакетот батерии.

Компактен бежичен одвртувач за области со универзална примена
Интегрирано LED работно светло со функција за ноќно светло за оптимална осветленост во работната област
Практична кука за ремен и држач за да може да се носи од десната или левата страна
Пакувања на батерии со приказ на капацитет за проверка на статусот на полнење
Ултра-М технологија: најголеми перформанси, брзо полнење и 3 години гаранција на пакетот батерии.
Со MetaboBox, интелигентно решение за транспорт и складирање

Самостезен футер
Полнач SC 30
metaBOX 145 кутија
Кука и прифат за битови
2 Li-ion батерии (18 V/2.0 Ah)


Макс.вртежен момент, тврд (Nm)50
Капацитет на футерот мин (mm)1.5
Прилагодлив вртежен момент (Nm)1,5-6
Капацитет на футерот макс (mm)13
БрендMETABO
Брзина без оптоварување (rpm)0-450/0-1800
Тип на батеријаLi-Ion
Тежина (Kg)1.6
Капацитет на дупчење во дрво (mm)20
Батерии (V)18 V 2 Ah
Макс.вртежен момент, мек (Nm)25
Дијаметар на дупчење во челик (mm)10
Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција