Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra E180 Батерија за батериска дупчалка \ штрафилица

1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1600
  • Производител: Iskra
  • Шифра:E-180
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел – Е180
Батерија за батериска дупчалка/штрафилица Iskra ML-CD92-180

Јачина – 18 V, 1500 mAh
Материјал за напон – Li-ion
Изработка од тврда пластика
Патронски систем за монтирање
Копче за лесно вадење
2 светлосни индикатори (црвен = се полни, зелен = наполнето)
Стандарден приклучук за полнач О + - на 12 V – 0,2 A

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција