Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

YPR HT200 транспортна количка

3.999 ден.
4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Yaparlar
  • Шифра:YPR HT200 транспортна количка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT200 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,20 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина.  Според намената на употреба, достапни се различни алтернативи на тркалата со различни опции за гуми, бандажи и лежишта. Тркалата и рачните камиони се подложени на прецизни тестови за квалитет.

Бренд YPR

58х49х117 см

Табла 32×48 см

Носивост 150 кг

Содржина на пакување 1Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција