Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

YPR HT500 Hand Trucks транспортна количка за скали

6.499 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Yaparlar
  • Шифра:YPR HT500 Hand Trucks транспортна количка за скали
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT500 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,50 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина.  Тркалата и рачките се подложени на прецизни тестови за квалитет.

Бренд YPR


Димензија 60x72x115 cm


Големина на маса 35×50 см


Капацитет 200 кг


Единица ЕЕЗ.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција