Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Varo транспорна количка 09050608 200 КГ.

6.399 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 1900
  • Производител: VARO
  • Шифра:Varo транспорна количка 09050608
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Плоча 290 х 310 мм

Телескопски модел

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција