Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ROTTNER HOMESTAR 1 сеф трезор на клуч

2.899 ден.
Потребни наградни поени: 2700
  • Производител: Koopman
  • Шифра:ROTTNER HOMESTAR 1 сеф трезор на клуч
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха

Сефот Rottner HomeStar 1 има двојна брава за заклучување, вклучени се два клуча.

Внатре во сефот ќе најдете доволно простор за вредни ситници како книшки или разновиден накит.

Вклучен е соодветен материјал за прицврстување за да можете лесно да го прикачите сефот.

Надворешни димензии: 170x230x170mm, внатрешни димензии: 165x225x120mm, волумен 4,5L.

Можност да се закачи ѕид или под

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција