Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra S3A миксер со сад

1.999 ден.
2.399 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:187
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Рачен миксер Искра S3A

Јачина 150-200 W

Пет брзини.

Силен, лесен и тивок.

Погоден за лева и десна рака

Ергономски дизајниран

Издржлива пластика

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција