Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HB-02S Мини блендер / пасатор

1.699 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:192
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

Моќност: 400W (максимално)
Напон: 220-240v -50/60 Hz
2 брзини на прилагодување
Нерѓосувачки челик копје
Сечила од нерѓосувачки челик
Егргономична форма
Сад за мерење 800ml
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција