Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

LAICA кеси за вакумирање

799 ден.
  • Производител: Laica
  • Шифра:VT35012, VT35042
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Големина по избор:
20 x 28 cm VT35042  50 парчиња

20 x 28 cm VT35012  100 парчиња

28 x 36 cm VT3500  50 парчиња

25 x 30 cm VT3510  50 парчиња


Свежа храна до 5 пати подолго

- Избегнувате оштетување на замрзнувачот
- Ги елиминира мирисите од фрижидерот
- Го намалува отпадот
- Специјално за храна
- Не содржи Бисфенол А

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција