Laica

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

LAICA  VT3508 ролни за вакумирање 20 x 600cm LAICA  VT3508 ролни за вакумирање 20 x 600cm
Големина: 20 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

Распродадено

LAICA  VT3509 ролни за вакумирање 28 x 600cm LAICA  VT3509 ролни за вакумирање 28 x 600cm
Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.

Распродадено

Распродадено

LAICA  кеси за вакумирање LAICA  кеси за вакумирање
Големина по избор: 20 x 300 cm VT3504 25 x 300 cm VT3510 Пакетот содржи 50 кеси. Свежа храна..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-25%
Laica BC1009 Смути блендер Laica BC1009 Смути блендер
Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно. Направете го вашето омилено с..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-6%
Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2) Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
749 ден.799 ден.
без ДДВ: 635 ден.
Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 3) Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 3)
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.

Распродадено

Распродадено

Laica Bi-Flux F4M Кертриџ филтер за бокал Laica Bi-Flux F4M Кертриџ филтер за бокал
Bi-fluxTM Laica: напредна технологија и софистицирани материјали за да обезбеди максимална безбеднос..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.

Распродадено

Распродадено

Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК Laica Elegance 3000 J9570A1 Бокал за филтрирање вода + 6 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција ·  Италијански диза..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.

Распродадено

-24%

Распродадено

Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода
Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција ·    &nbs..
1.450 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода
Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење ..
999 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 847 ден.

Распродадено

Распродадено

Laica J35 HC Бокал за филтрирање вода Laica J35 HC Бокал за филтрирање вода
Laica J35 HC - Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција Водата е темел..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

Распродадено

Распродадено

Laica J35 Бокал за филтрирање вода Laica J35 Бокал за филтрирање вода
Laica J35 - Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција Водата е темел на..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
LAICA VT3108 апарат за вакумирање LAICA VT3108 апарат за вакумирање
Laica VT3108 Компактна машина за вакуумско пакување - за одржување на храна што е можно посвежа В..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Laica кертриџ за филтер за вода од чешма Laica кертриџ за филтер за вода од чешма
Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалув..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Laica филтер за вода од чешма Venecia Laica филтер за вода од чешма Venecia
Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалув..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS