Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica

LAICA VT35052 ролни за вакумирање 28 x 300cm

Големина: 28 x 300 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
550 ден.
Подробнее

LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600cm

Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
Подробнее

LAICA кеси за вакумирање

Големина по избор: 20 x 28 cm VT35042  50 парчиња 20 x 28 cm VT35012  100 парчиња28 x 36 cm VT3500..
799 ден.
Подробнее
-17%

Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК

Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција ·  Италијански дизајн ·  S..
2.499 ден. 2.999 ден.
Подробнее
-25%

Laica BC1009 Смути блендер

Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно. Направете го вашето омилено с..
2.999 ден. 3.999 ден.
Подробнее

Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал

5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
399 ден.
Подробнее
-6%

Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)

5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
749 ден. 799 ден.
Подробнее

Laica Bi-Flux F3M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 3)

5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
1.099 ден.
Подробнее

Laica Bi-Flux F4M Кертриџ филтер за бокал

Bi-fluxTM Laica: напредна технологија и софистицирани материјали за да обезбеди максимална безбеднос..
1.299 ден.
Подробнее
-24%

Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода

Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција ·    &nbs..
1.450 ден. 1.899 ден.
Подробнее

Laica J11 Бокал за филтрирање вода

LAICA J11-AB садот за филтер има волумен од 2,25 литри, за да даде 1,25 литри филтрирана вода. Ја фи..
1.299 ден.
Подробнее

Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење ..
1.399 ден.
Подробнее
-15%

Laica J35 EB Aida Бокал за филтрирање вода

Laica J35 EB Aida - Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција Водата е ..
1.690 ден. 1.999 ден.
Подробнее
-15%

Laica J35 GB Lucia Бокал за филтрирање вода

Laica J35 GB - Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција Водата е темел..
1.690 ден. 1.999 ден.
Подробнее
-15%

Laica J35 HC Tosca Бокал за филтрирање вода

Laica J35 HC - Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција Водата е темел..
1.690 ден. 1.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 15 од 22 (2 страни)