Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лустер - Akkas - 10080

9.990 ден.
10.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Лустер - Akkas - 10080
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Glass Cap

Metal Base Plate

Cap's Diameter: 15 cm (6 Pieces)

Size: 73 x 73 x 35-72 cm

Adjustable Height

Base Plate Diameter: 12 cm

Base Plate Height: 3 cm

IP20

Socket Type: 6 x E27 Max 40 W


8683342386746

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција