Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба AYD-1528 (бел абажур)

999 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Подна ламба AYD-1528 (бел абажур)
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

70% MDF / 30% PVC FABRIC

Size: 38 x 140 cm

Cap's Diameter: 38 cm

Cap's Height: 25 cm

Body's Height: 115 cm

Length of Cable: 200 cm

On/Off Switch Button on the Cable

Socket Type: E 27

Max 60 W (Normal Bulb)

Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb)

Max 9 - 15 W (Led Bulb)

A - E


8681875052503

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција