Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба AYD-3058

3.990 ден.
5.888 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: BJB
  • Шифра:780SGN2623
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

100% METAL

Fabric Cap

Cap's Size: 21 x 38 cm

Total Height: 155 cm

Socket Type: E27 Max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена
780SGN2623

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција