Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба Table Lamp Walnut

2.990 ден.
3.690 ден.
Потребни наградни поени: 3700
  • Производител: BJB
  • Шифра:8683342850445
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Fabric Cap

Wooden Table

Height: 147 cm

Cap's Diameter: 37 cm

Bulb is not included

Socket Type: E 27 Max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342850445

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција