Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба Lumos - Multicolor

2.590 ден.
3.500 ден.
Потребни наградни поени: 2690
  • Производител: BJB
  • Шифра:8682870188549
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

120 cm aluminium body, electrostatic coated ( black )

2cm x 2cm x 30cm iron bar leg, electrostatic coated (black) ( 2 pieces)

120cm Led Strip

Adaptor: Output: 12V 2A DC

Cord Length 200 cm

(installation manual inclued)

Type C socket/plug

8W-10W/meter

A+

12,4 Watt

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена
8682870188549

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција