Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба FLH-1121

999 ден.
2.500 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 390FLH1121
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ТЕЛО од МДФ
Полипропиленска капа
Должина на капачето: 25 см
Дијаметар на капа: 38 см
Висина на стапалото: 120 см
Вкупна висина: 145 см
Должина на кабел: Макс 200 см
Копче за вклучување/исклучување на кабелот
Сертифициран CE
Тип на штекер: E 27 Max 45 - 60 W
Должина помеѓу две нозе: 55 см
Дијаметар на ногата: 61 см

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција