Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra грбен рачен распрскувач SX-LK20V-A ERO ( 20 л )

2.699 ден.
3.150 ден.
Потребни наградни поени: 1800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra грбен рачен распрскувач SX-LK20V-A ERO ( 20 л )
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Рачен распрскувач грбен 

• Волумен: 20 L

• Притисок на прскање: 2 - 4 Bar

• Континуирана функција на прскање

• Испорачани млазници:

    - Прилагодлива млазница со четири отвори

    - Широка прскалка

    - Двојна конусна млазница

    - Единечна конусна млазница

• Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 440 x 195 x 595

• Нето тежина: 3,2 kg

• Бруто тежина: 4,2 kg


• 24 месеци гаранција

bar code: 3830076850974

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција