Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Греалка Алуминиумска маса со инфра греач GS 110

15.999 ден.
16.999 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: GREE
  • Шифра:GS110
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

1. Зрачењето на топлина од ниско ниво и нејзината рамномерна дистрибуција доведува до поголемо чувство на удобност и удобност.

2. Нема штетни испарувања 

3. Водоотпорна заштита - IP55, што ја прави масата - греалка идеална за надворешна употреба

4. Лесна инсталација, не бара посебна електрична инсталација

5. Компактен, модерен дизајн што го прави идеален и за внатрешна и за надворешна употреба.

6. Висок степен на безбедност - присуство на заштитна мрежа и автоматско исклучување при навалување.

За таа цел се користи приклучокот „STAR“.

Модел GS110

Работна моќност 1500 W

Работен напон 220-240 V

Работна струја 6,52 А

Вид на грејна цевка со низок сјај

Температура на површината 150 ° C

Заштитна функција Заштитна мрежа

Работи на температура -20 ° C ~ 90 ° C

Површински материјал Површина од нерѓосувачки челик

Дијаметар на горниот дел од масата 60 см

Дебелина на врвот на масата 2,2 см

Тежина на маса 4,1 кг

Димензии на пакетот 113 * 68,5 * 26 см

Нето маса 17,10 кг

Бруто тежина 20,00 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција