GREE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
33.990 ден.
без ДДВ: 28.805 ден.
Gree AMBER Nordic GWH12YD-S6DBA2A inverter Gree AMBER Nordic GWH12YD-S6DBA2A inverter
 Професионален SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим ..
56.990 ден.
без ДДВ: 48.297 ден.
Gree AMBER Nordic GWH18YE-S6DBA2B inverter Gree AMBER Nordic GWH18YE-S6DBA2B inverter
 Професионален SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим ..
75.990 ден.
без ДДВ: 64.398 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
AMBER Premium е идеален избор како за ладење, така и за греење. Има широки можности за раб..
42.999 ден.45.990 ден.
без ДДВ: 36.440 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
AMBER Premium е идеален избор како за ладење, така и за греење. Има широки можности за раб..
61.990 ден.64.999 ден.
без ДДВ: 52.534 ден.
GREE Console GEH12AA-K6DNA1A inverter GREE Console GEH12AA-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
46.990 ден.
без ДДВ: 39.822 ден.
Gree Cosole GEH18AA-K6DNA1F inverter Gree Cosole GEH18AA-K6DNA1F inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
62.990 ден.
без ДДВ: 53.381 ден.
GREE CYWK-5016S ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ GREE CYWK-5016S ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ
ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦМОЌНОСТ 940WГО ЗАДРЖУВА ИНТЕНЗИВНИОТ ВКУС НА ХРАНАТА24-ЧАСОВЕН ТАЈМЕРАНТИБАК..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Gree Fairy LCLH Black GWH12ACC-K6DNA1D inverter Gree Fairy LCLH Black GWH12ACC-K6DNA1D inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
34.990 ден.
без ДДВ: 29.653 ден.
GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW GREE Fairy LCLH Black GWH18ACD-K6DNA1D 5,7 kW
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
52.990 ден.
без ДДВ: 44.907 ден.
Gree Fairy LCLH GWH18ACD-K6DNA1D inverter Gree Fairy LCLH GWH18ACD-K6DNA1D inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
50.990 ден.
без ДДВ: 43.212 ден.
Gree Fairy LCLH GWH24ACE-K6DNA1A inverter Gree Fairy LCLH GWH24ACE-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
72.990 ден.
без ДДВ: 61.856 ден.
Gree Fairy Nordic GWH12ACC-S6DBA1A inverter Gree Fairy Nordic GWH12ACC-S6DBA1A inverter
 Професионален SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на лад..
51.990 ден.
без ДДВ: 44.059 ден.
Gree Fairy Nordic GWH18ACE-S6DBA1A/I inverter Gree Fairy Nordic GWH18ACE-S6DBA1A/I inverter
 Професионален SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на лад..
69.990 ден.
без ДДВ: 59.314 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХПРЕПОРАЧАНА КВАДРАТУРА: 55 М2CADR (СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ЧИСТ ВОЗДУХ): 420 M3 /..
24.999 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
Technical Specifications Split-type Inverter ..
99.900 ден.109.990 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
-13%
GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
25.999 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
-12%
GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
22.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
25.999 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH18AGD-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
34.999 ден.39.999 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.
Gree PULAR Premium GWH24AGD-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH24AGD-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
55.990 ден.
без ДДВ: 47.449 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier
ОВЛАЖНУВАЧ ЗА ВОЗДУХACTIVE CARBON ФИЛТЕРMOЌНОСТ : 20 WДИМЕНЗИИ: 191×191×322 MMМАСА: 1.66 KG ..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Gree SOYAL GOLD GWH12AKC-K6DNA1A inverter Gree SOYAL GOLD GWH12AKC-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
57.990 ден.
без ДДВ: 49.144 ден.
GREE SOYAL GOLD GWH18AKC-K6DNA1A inverter GREE SOYAL GOLD GWH18AKC-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
63.990 ден.
без ДДВ: 54.229 ден.
GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
55.990 ден.
без ДДВ: 47.449 ден.
GREE SOYAL GWH18AKC-K6DNA1A inverter GREE SOYAL GWH18AKC-K6DNA1A inverter
 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER..
61.990 ден.
без ДДВ: 52.534 ден.
-6%
Греалка Алуминиумска маса со инфра греач GS 110 Греалка Алуминиумска маса со инфра греач GS 110
  1. Зрачењето на топлина од ниско ниво и нејзината рамномерна дистрибуција доведува до пого..
15.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-6%
Греалка Алуминиумска маса со инфра греач GS 75 Греалка Алуминиумска маса со инфра греач GS 75
  1. Зрачењето на топлина од ниско ниво и нејзината рамномерна дистрибуција доведува до пого..
14.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-11%
Греалка Алуминиумска цилиндар со инфра греач GS 75 Греалка Алуминиумска цилиндар со инфра греач GS 75
  1. Зрачењето на топлина од ниско ниво и нејзината рамномерна дистрибуција доведува до пого..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS