Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

3.690 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3700
 • Производител: Iskra
 • Шифра:Iskra DL08 Turbo & Timer
 • Наградни поени:70
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Моќност: 1700-2000W
 • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
 • Самостоен
 • Автоматско зачувување на топлина
 • Термичка заштита • термостат
 • Индикатор за состојба
 • Рачки за носење
 • Часовник
 • Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
 • Тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Бруто тежина: 3,8 kg

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција