Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DF-003 Вентилатор за на маса

1.499 ден.
1.750 ден.
Потребни наградни поени: 1300
 • Производител: Iskra
 • Шифра:DF-003
 • Наградни поени:20
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

 • • Напон: 220-240V ~ 50Hz
  • моќност: 35W
  • Тип: столен
  • Дијаметар: Ø 34см
  • Функција на осцилација
  • 3 брзини
  • Висина: 30см
  • Должина на кабелот: 1,6м
  • Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 175 (W) x 375 (H)
  • Нето тежина: 1,2 кг
  • Бруто тежина: 1,7 кг

  • 24 месеци гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција