Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

1.799 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1500
 • Производител: Iskra
 • Шифра:DF-002
 • Наградни поени:30
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

 • Јачина: 40w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 43cm
 • Функција на нишање
 • 3 брзини
 • 3 крилна перка
 • Висина: 40cm
 • Должина на кабел: 1,6m

2 години гаранција
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција