Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra FD-45MC Дизајнерски вентилатор

6.499 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 60
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra FD-45MC
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

"Јачина: 50w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 45cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
5 крилна перка
Метална констуркција 
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција