Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREE PULAR Premium GWH24AGD-K6DNA1A inverter

49.999 ден.
Потребни наградни поени: 62000
  • Производител: GREE
  • Шифра:GWH24AGD-K6DNA1A
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ
 Eфикасност во режим на ладење SEER:6.6  A++
 Eфикасност во режим на греење SCOP:5.1/4.0   A+++/А+
 Twin-Rotary компресор
 Работна температура од -15°С до +43°С
 “Self-Clean” функција за чистење на внатрешната единица

 Функции:Самодијагностика, Интелигентен Дефрост, I-Feel, Плазма филтер, вградена WiFi контрола, 8°С греење, економичен мод, Турбо функција за брзо ладење/греење, 7 Fan брзини на дување, Quiet Fan брзина, Self-Clean.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција