Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra RH 1837-2 BL/GY Фен за сушење коса

1.399 ден.
1.699 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:RH 1837-2 BL
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
 

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2000W,
2 променливи брзини,
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција