Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комерцијално биро реверзибилно Lotus дабово-темно сива боја 180x160x75cm

17.999 ден.
22.999 ден.
Потребни наградни поени: 19000
  • Шифра:Комерцијално биро реверзибилно Lotus
  • Наградни поени:150
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Барате канцелариско биро кое изгледа моќно и престижно? Работното биро Lotus со својот модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања.

Спецификации:

* Изработено од висококвалитетна иверица.

* Помошен кабинет: има реверзибилен вграден кабинет, фиока и полици со повеќе места за складирање.

* Површината на бирото има посебна отвор за телефонски и компјутерски кабли.
Димензии:

Должина: 180 cm.
Длабочина: 160 cm.
Висина: 75 cm.
Длабочина на главна работна површина: 60 cm.
Длабочина на помошна работна површина: 40 cm.

Се испорачува спакувано во 2 кутии, со детални инструкции за составување.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција