Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Големо дупло биро Sven

10.490 ден.
14.990 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Големо дупло биро Sven
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

Димензии:

Ширина: 240cm

Длабочина: 60cm

Висина: 74cm

Димензии на средната полица: ширина 30cm | висина 37cm.


8682870864146

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција