Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол JULITA сива боја

1.399 ден.
2.990 ден.
Потребни наградни поени: 1999
  • Производител: BJB
  • Шифра:JULITA 029-000032
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стол JULITA сива боја 029-000032

Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

Материјал: Полипропилен

Боја: сива

Димензии: 

Должина 46 см

Длабочина 50 см

Висина 82 см


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција