Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Софа кревет 1 -сед Sando Petrol Green

11.999 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:859FTN2315
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамка: 100% МЕТАЛ

Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАНИНА

Длабочина на седиштето: 50 см

Ширина на седиштето: 60 см

Висина на седиштето: 45 см

Големина на кревет: Ширина: 175 Длабочина: 60 см

Дебелина на седиштата: 23 cm

Дебелина на перницата за грб: 9 см

Висина на ногата: 20,5 см

Ширина на перничето за грб: 120 см

Висина на потпирачот за грб: 40 см

Ширина на потпирачот за рака: 4 см

Висина на потпирачот за рака: 15 см

Длабочина на потпирачот за рака: 35 см

Ребондирана пена за седење

Обновена пена за грб

Прилагодлив потпирач за грб на 14 нивоа

Лесно се претвора во кревет

Код на артикл 859FTN2315

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција