Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Тросед софа Siеna - Cream

39.990 ден.
58.990 ден.
Потребни наградни поени: 40000
  • Производител: BJB
  • Шифра:825BLC2837
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамка: БУКОВО ДРВО

Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

Ширина: 210 cm cm Висина: 80 cm Длабочина: 95 cm

Кревет: Должина: 180 cm Ширина: 90 cm

Висина на ногарки: 17 см

Висина на седиштето: 40 см

Длабочина на седиштето: 65 см

Метални ногарки

28 DNS пена за седење

Делумна пена за грб

Ткаенина која лесно се чисти
825BLC2837

Време на испорака 15-20 денаНапишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција