Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Двосед кревет Chatto - Black

11.999 ден.
17.990 ден.
Потребни наградни поени: 11500
  • Производител: BJB
  • Шифра:859FTN1226
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Конструкција: 100% метал

Материјал на штоф: Ткаенина од полиестер и памук која лесно се чисти

Боја: Сива, отпорна на гребење

Големина:

Ширина: 140 cm

Висина: 70 cm

Длабочина: 65 cm

Полнење со 23 DNS пена за седење

Полнење со 23 DNS пена за грб

Капацитет на максимално оптеретување: 200 kg
859FTN1226

Време на испорака 15-20 денa

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција