Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Двосед кревет Chatto - Grey

11.999 ден.
17.590 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:859FTN1229
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Големина:

Ширина: 140 cm

Висина: 70 cm

Длабочина: 65 cm

Длабочина на седиштето: 45 см

Ширина на седиштето: 112 см

Висина на седиштето: 35 см

Големина на кревет:

Должина: 180 cm

Ширина: 65 cm

Полнење со 23 DNS пена за седење

Полнење со 23 DNS пена за грб

Капацитет на максимално оптеретување: 200 kg

Ногарки од цврста пластика

859FTN1229

Време на испорака 15-20 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција