Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Тросед софа кревет Terra - Green

28.999 ден.
41.990 ден.
Потребни наградни поени: 29500
  • Производител: BJB
  • Шифра:867UNQ1363
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамка: ДРВО

Ткаенина: 100% лен

Дрвени ногарки (17 см)

28 DNS пена

Ширина: 202 см Висина: 83 см Длабочина: 82 см
867UNQ1363

Време на испорака 15-20 дена
Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција