Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Двосед кревет Nitta - Petrol Blue

10.999 ден.
17.590 ден.
Потребни наградни поени: 11500
  • Производител: BJB
  • Шифра:859FTN1214
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамка: 100% МЕТАЛ

Ткаенина: 100% Ткаенина од МИКРОФИБЕР

Ширина: 155 см Висина: 85 см Длабочина: 70 см

Длабочина на седиштето: 53 см

Ширина на седиштето: 90 см

Висина на седиштето: 45 см

Големина на кревет: Должина: 190 cm Ширина: 70 cm

Полнење со DNS пена

Ткаенина која лесно се чистиВ

Висина на ногарки: 25 см

Максимална тежина капацитет: 200 kg

Ногарки од цврста пластика
859FTN1214

Време на испорака 15-20 денаНапишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција