Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Charme - Black

9.990 ден.
13.490 ден.
Потребни наградни поени: 11500
  • Производител: BJB
  • Шифра:541HDL1224
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од метална конструкција и 100% калено стакло

Должина: 120 cm Ширина: 50 cm Висина: 45 cm  

Време на испорака: 10-15 дена


541HDL1224

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција