Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Cosco - Marmo

6.990 ден.
8.490 ден.
Потребни наградни поени: 8500
  • Производител: BJB
  • Шифра:801CMY2860
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од метална конструкција и квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

Електростатски фарбана метална конструкција

Должина: 95 cm Ширина: 55 cm Висина: 43 cm

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Време на испорака: 10-15 дена

801CMY2860

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција