Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Lily - даб

8.490 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Lily - даб
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица и 100% калено стакло.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 90cm

Висина: 30cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683742112198 | 552NOS2274

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција