Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Luxe - Walnut, Black

6.490 ден.
8.690 ден.
Потребни наградни поени: 8700
  • Производител: BJB
  • Шифра:618BLY1126
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Должина: 90cm

Ширина: 60cm

Висина: 40cm

Време на испорака: 10-15 дена


618BLY1126

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција