Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Carmen од масивно дрво 100% орев

23.990 ден.
29.990 ден.
Потребни наградни поени: 30000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Carmen од масивно дрво 100% орев
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рачно изработена клуб маса од 100% масивно дрво - орев.

Дијаметар: 70cm

Висина: 45cm

Дебелина: 5cm

Лакирана.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875145960

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција