Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса од масивно дрво Mondo

11.500 ден.
19.500 ден.
Потребни наградни поени: 19500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса од масивно дрво Mondo
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од 100% масивно дрво и калено стакло.

Димензии:

Ширина:75cm

Длабочина: 75cm

Висина: 40cm

Се испорачува склопена.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342746816

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција