Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Tokyo - Black 60

4.999 ден.
7.590 ден.
Потребни наградни поени: 7600
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1140
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од 100% метална конструкција и калено стакло со дебелина од 4 mm

Димензија на масата: Дијаметар 60 cm  Висина: 45 cm

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1140

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција