Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб Маса Uranus - Black, калено стакло

7.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1131
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од 100% метална конструкција и калено стакло со дебелина од 4 mm 

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Димензии: Должина: 80 cm  Ширина: 80 cm  Висина: 40 cm

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1131

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција