Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Venice

12.590 ден.
15.900 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Venice
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од 100% метална конструкција и калено стакло.

Димензии:

Ширина: 83cm

Длабочина: 83cm

Висина: 40cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870660519

Тагови: Клуб маса Venice

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција