Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Zenn

9.490 ден.
11.590 ден.
Потребни наградни поени: 11600
  • Производител: BJB
  • Шифра:8683743791255 | 618BLY1134
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од метална конструкција и квалитетна иверица.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 90cm

Висина: 40cm

Дебелина на горна плоча: 36mm

Дебелина на долна плоча: 18mm


8683743791255 | 618BLY1134

Тагови: Клуб маса Zenn

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција