Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Orabella

4.390 ден.
5.390 ден.
Потребни наградни поени: 5400
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Orabella
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Пластични ногарки (15cm)

Висина: 51cm

Ширина: 45cm

Длабочина: 40cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870175297

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција