Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Tango

3.990 ден.
5.290 ден.
Потребни наградни поени: 5300
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Tango
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица, со вратнички изработени од 100% медијапан.

Висина: 56cm

Ширина: 45m

Длабочина: 37cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683743940486

Тагови: Наткасна Tango

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција