Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Сет 3 масички Lia

2.790 ден.
3.990 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Сет 3 масички Lia
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сет од 3 масички, изработени од 100% медијапан и метални ногарки.

Димензии:

Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 45cm

Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 50cm

Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 55cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875788075

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција