Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода UTAH

11.990 ден.
13.000 ден.
Потребни наградни поени: 13000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комода UTAH
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

1Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 140 cm 

Висина: 94 cm 

Длабочина: 40 cm

Висина на ногарки: 20 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8682870658677

Тагови: Комода UTAH

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција