Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Firenze - Walnut, White

6.990 ден.
9.000 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Firenze - Walnut, White
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Димензии на Тв комодата: 

Ширина: 155 cm  

Висина: 35 cm  

Длабочина: 35 cm

Висина на ногарки: 6,2 cm


8681875445060

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција